teisipäev, märts 04, 2008

Ralli, käsipall, grupiseks ja Liis Lass

Hmm. Päev jälle õhtusse veeretatud. Sisuliselt pole midagi tarka taaskord tehtud, mõned asjaajamised kõigest. Kuulutasin täna välja, et aeg on hakata bronnima kohviaegu minuga kohtumiseks. Eks ikka selleks, et viimast korda silmast silma juttu puhuda. Üllataval moel tuli neid inimesi päris palju, kes minuga kohtuda tahavad ja arvata vb , et mind ootab paras kofeiiniüledoos. Aga pole hullu, eks ma istun oma tassikesega kuskil ja iga tunni tagant lasen lauda uue inimese :D PS! Vabu aegu veel on :D Kes veel ei tea, siis võtke teadmiseks - Tartus olen 13 ja 14 märts... Mul on seal asjaajamisi ja nende vahele jääb mul aega lobisemiseks.

Täna tuli lumi maha ja autosõit oli üle pika aja taas pisut ekstreemsem tavapärasest. Mis mulle muidugi meeldib... Mu ema oleks võinud mind selle nõmeda muusikakooli asemel panna rallit sõitma. Aga noh, ma elan ju Põlvas... Siin pole sellised asjad moes, on ainult käsipall...käsipall...käsipall... Kõverate näppudega mehed - unista ainult sellisest, kes Sulle adrenaliini pakuks ja enne voodisse sõudmist ka gaasi vajutaks. Aeglaselt sõuad, kuhugi ei jõua - sest no kellele sõudmine meeldib, exju !?

Mis Põlvasse puutub, siis nädala sees pole siin ABSOLUUTSELT midagi teha, kui ma muidugi pereinimene oleks, siis ei kurdaks üldse...Jalutasin täna ka oma ristipojaga, mõnus rahulik väikelinn. Aga karjäärist siin linnas vist minu puhul küll juttu ei saa olla, kuigi tõele au andes, ma olen mõelnud, et kohalik leht võiks ju kuhugi jõuda, kui seal KÕVASTI ümberkorraldusi teha. Pigem peaks seda tööd missioonitundest tegema, sest ratsa rikkaks sel moel ei saaks. Järelikult mulle sobib, sest rikastumine pole kunagi olnud minu eesmärk. Praegu kodus passides ma mõtlen, et tore ikka oleks, kui lift ka nädala sees avatud oleks :D Issand ma tantsiks, kõik ööd tantsiks :P Ilmselt oleks ma ainus kes seal siis tralliks :D Äkki Tiiu lubab mind öösel sinna üksi jalga keerutama :D

Mingi facking imelik film käib praegu telekast. grupiseks. Hmm. Mul on kahju neist meestest, kelle naine seda proovida tahaks...selles suhtes, et millegi pärast eelistavad naised 2te meest. Räige, pigem naudin ise naist, kui vaatan pealt oma meest teise mehega... Mul ei ole teadlikult midagi homode vastu ja ma ei paneks neid nüüd kuskil tuleriidal põlema, aga olgem ausad kuhu me niimoodi jõuame - ilmselgelt sureb inimkond maamunalt välja, kui omasooiharus järjest populariseerub.

Päevauudis on muidugi see, et Liis Lass sai kultuuriedendamise eest preemia... Vaadake ainult: noor, blond, rinnakas ja mida kõike ta on meie väikse Eesti heaks teinud... MIDA SINA OMA NOORE NÄRUSE ELU JOOKSUL HEAD TEINUD OLED!? ah? Haah!

Kommentaare ei ole: